#
BÜLTENİMİZE KAYDOLUN
#

KRYD'nin hazırladığı aylık bültene abone olmak için yukarıdaki kutuya e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Global Riskler 2016 Konferansı Sabancı Center'da yapıldı

#

İlki geçen yıl gerçekleştirilen  Global Riskler Konferanslarının ikincisi 20 Ekim 2015 tarihinde Sabancı Center'da yapıldı. Brisa ve KRYD işbirliği ile gerçekleştirilen Global Riskler 2016 konferansı önümüzdeki dönemin risklerini tartışmayı amaçlıyor. 

KRYD Başkanı Aysan Sinanlıoğlu'nun açılış konuşması ile başlayan konferansta ilk konuşmacı Lloyd's Global Markets'dan Cameron Murray oldu. Murray, Türkiye'de ve Dünya'da sigortalanabilir risk piyasasındaki son durum hakkında bilgiler verdi. Hemen ardından söz alan Dr. Murat Üçer (Global Source Partners) dünya ve Türkiye'deki makro ekonomik gelişmeler hakkındaki tespit ve tahminlerini aktardı.

Toplantının ikinci yarısı Teneo Intelligence'dan Dr. Wolfgang Piccoli ile devam etti. Dr. Picolli son dönemdeki jeo-politik riskler konusunda küçük bir dünya turu yaptırdı.  Son bölümde söz alan ünlü Basketbol Koçu Çetin Yılmaz, basketbol dünyasından hareketle strateji ve risk yönetiminin önemini vurgulayan kapsamlı ve çok heyecanlı bir sunum gerçekleştirdi.

 

Kısa Konferans Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız!

 

Murat Üçer'in Sunumu İçin Tıklayınız!

 

Toplantı Programı İçin Tıklayınız!

 Aşağıdaki hatalar meydana geldi. Kapat