#
BÜLTENİMİZE KAYDOLUN
#

KRYD'nin hazırladığı aylık bültene abone olmak için yukarıdaki kutuya e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Cem Öztürk

 

Cem Öztürk, Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği’nde lisans ve Boğaziçi Üniversitesi’nde Deprem Mühendisliği Bölümü'nde yüksek lisans eğitimleri aldı. Ayrıca, İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İşletmecilik Programı'nı bitirdi.

Cem, Marsh Advisory Türkiye lideri olarak çalışmaktadır.  Kurumsal Risk Yönetimi çözümleri, Modelleme, İş Sürekliliği Yönetimi, Siber Risk Yönetimi, Sabit Kıymet Risk Danışmanlığı, Ürün ve Tedarik Zinciri Risk Çözümlerini içeren Risk Danışmanlığı çözümlerini yönetmektedir.
Sabit kıymet risk analizi ve değerlendirme çalışmaları, risk tasvir çalışmaları, yangından korunma, deprem ve diğer doğal afetler risk analizi, tedarik zinciri yönetimi, kalabalık risk yönetimi (kalabalık tahliye simülasyonu) yönetimi, makine kırılması analizi, mevzuatlara uygunluk denetimleri ve risk derecelendirme çalışmaları konusunda tecrübe sahibidir Ayrıca, İş Esnekliği (Business Resilience) ve Kurumsal Risk Yönetimi çalışmalarında Proje Lideri ve/veya danışman olarak Türkiye ve yurtdışında birçok projede yer almıştır.
Cem’in 17 yıllık deneyimi vardır. Bunun 10 yıldan fazlası ise risk danışmanlığı sektöründedir. 29 Mart 2021’de yapılan Olağan Genel Kurul’da Kurumsal Risk Yönetim Derneği (KRYD) Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiştir.
Marsh’ta çalışmaya başlamadan önce uluslararası bir taahhüt firmalarında İstanbul’un ana arterlerini oluşturan yol, köprü vb. sanat yapılarının depreme karşı güçlendirilmesi projelerinde görev yapmaktaydı.
Uluslararası bu projeden önce Cem, yaklaşık 2 yıl Sağmalcılar Viyadüğü’nün depreme karşı güçlendirme işinde şantiye şefliği ve şirketinin ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi doğrultusunda idaresinden sorumlu olarak yönetim temsilciliği görevlerini yürütmüştür.
COSO, ISO ve NFPA standartları ile deprem güçlendirme işleri, FIDIC şartnameleri, kalite yönetim sistemi ve kuruluş içi kalite denetimi konularında deneyimlidir.Aşağıdaki hatalar meydana geldi. Kapat